Soulhouses - Generosity
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Sportactiviteiten Duiken Snorkelen | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Soulhouses - Generosity Kralendijk appartement is gelegen binnen 3 km van het Bonaire Museum en op ongeveer 5 minuten met de auto van de Andrea I Dive site. Het appartement heeft een draadloos internet in de hele accommodatie.
Dit appartement biedt accommodatie op een locatie aan het strand momenten van de Cliff Dive Site. De accommodatie bevindt zich binnen 3,1 km van het Fort Oranje.
De kamers bieden uitzichten over de zee.
Soulhouses - Generosity appartement is gemakkelijk bereikbaar vanaf Flamingo luchthaven, gelegen 5 km verderop. Gasten van het appartement kunnen hun verblijf verbeteren door aan snorkelen deel te nemen. Deze accommodatie heeft een terras.
- Locale bezienswaardigheiden
- Jeugdcklub VPGB3,1 km
- Fort Oranje3,2 km
- Delfins Beach Resort Bonaire Activities3,1 km
- South Pier Mall3,4 km
- Angel City3,1 km
- Nu Kua Ceramics3,1 km
- Coral Casino Bonaire3,7 km
- Cuba Compagnie3,1 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Flamingo7 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Zonneterras
- Tuin
- Duiken
- Snorkelen
- Yogales
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Soulhouses - Generosity appartement?
Gasten van Soulhouses - Generosity appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het eiland Klein Bonaire, op circa 10 minuten rijden. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Bonaire Museum (3 km) en het Bari Reef (1 km). - ❓
Vind ik een parkeerplaats in Soulhouses - Generosity appartement?
Soulhouses - Generosity appartement heeft privé-autoparkeren. - ❓
Beschikt Soulhouses - Generosity appartement over een internetverbinding?
Ja, Soulhouses - Generosity appartement is voorzien van wifi in de hele accommodatie.